Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,
оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.
Reckless
+380 (67) 574-77-45
Кошик
Відгуки про компанію Reckless
Ірина Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валерий Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ирина а.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Г.
Відмінно
Замовляю тут досить давно, все на найвищому рівні)
Коментар продавця
Добрий день Сергій ! Дякуємо за відгук ,за те що з нами вже довгий час ! Завжди вам раді ! З вдячністю, компанія Reckless .
Юлиана Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар отримала,дуже гарний мангал.Дякую велике,не очікувала що він такий класний.
Коментар продавця
Доброго дня Юлиана! Дякуємо за відгук та замовлення .Гарного вам настрою та смачних страв . З повагою компанія Reckless .
Елена Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергей Н.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість мангалу дуже низька. Мангал перекошений, ніжки криві і різної довжини, різьба на ніжках також різної довжини . Не раджу, будете розчаровані.
Сергий І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Ч.
Відмінно
Это не ,,кустарщина,, а настоящее серьёзное производство.Мангал с нержавейки на 8 шампуров+шампура12х3+чехол фирменный----всё СУППЕР!!!!Продавец подарил кочергу,за это отдельный респект!!!!
Замовляю тут досить давно, все на найвищому рівні)
Добрий день Сергій !
Дякуємо за відгук ,за те що з нами вже довгий час ! Завжди вам раді !
З вдячністю, компанія Reckless .
Товар отримала,дуже гарний мангал.Дякую велике,не очікувала що він такий класний.
Доброго дня Юлиана!
Дякуємо за відгук та замовлення .Гарного вам настрою та смачних страв .
З повагою компанія Reckless .
Якість мангалу дуже низька. Мангал перекошений, ніжки криві і різної довжини, різьба на ніжках також різної довжини . Не раджу, будете розчаровані.
Это не ,,кустарщина,, а настоящее серьёзное производство.Мангал с нержавейки на 8 шампуров+шампура12х3+чехол фирменный----всё СУППЕР!!!!Продавец подарил кочергу,за это отдельный респект!!!!