Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,
оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.
Reckless
+380 (67) 574-77-45
Кошик
Відгуки про компанію Reckless
Николай М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алексей К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вадим У.
Відмінно
Денис К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина К.
Відмінно
Замовляли качельку, дуже якісна, гарна, зручна, м'якенька)) Я вам дуже вдячна! Дуже ввічливий продавець. Успіхів вашій компанії і вдячних клієнтів!
Коментар продавця
Добрий день Ірина ! Красно дякуємо Вам за такий теплий відгук ! Дякуємо за співпрацю з нами,дуже приємно,що ви обрали саме нас . Завжди з найкращими побажаннями , компанія Reckless.
Василь Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тетяна А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олексій В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже якісні шампури за виконанням та обробкою. Нема жодних задирок. Продавець ввічливий. На мое прохання скоректувати замовлення зреагували миттєво та без зайвих питань. За що я дуже дякую!!!
Руслан І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовляв кутові короткі шампура і чохол до них. Відправили наступного дня, якість і ціна мені сподбалась, правда не у всіх шампах фаска добре знята, тому трохи довелося напильником попраювати, але загалом все чудово
Замовляли качельку, дуже якісна, гарна, зручна, м'якенька)) Я вам дуже вдячна! Дуже ввічливий продавець. Успіхів вашій компанії і вдячних клієнтів!
Добрий день Ірина !
Красно дякуємо Вам за такий теплий відгук !
Дякуємо за співпрацю з нами,дуже приємно,що ви обрали саме нас .
Завжди з найкращими побажаннями , компанія Reckless.
Дуже якісні шампури за виконанням та обробкою. Нема жодних задирок. Продавець ввічливий. На мое прохання скоректувати замовлення зреагували миттєво та без зайвих питань. За що я дуже дякую!!!
замовляв кутові короткі шампура і чохол до них. Відправили наступного дня, якість і ціна мені сподбалась, правда не у всіх шампах фаска добре знята, тому трохи довелося напильником попраювати, але загалом все чудово