
Гойдалка садова підвісне крісло гамак кругла рожева подушка прямокутна
- В наявності
- Код: кспкр
1 890 ₴
+380 (67) 574-77-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісні крісла гойдалки — це не тільки гарна частина інтер'єру, але й зручне місце для відпочинку.
Підвісне крісло може стати прекрасним подарунком для дорослих і дітей, може бути прикрасою не тільки для саду, але й тераси й навіть квартири. Його проста та зручна конструкція дає змогу легко встановити підвісне крісло
Крісла гамаки — це зручно та стильно.
Крісла-гойдалка вирізняються високою якістю й міцністю:
- Діаметр кільця-основи 90 см
- Висота стропи 120 см
- Зручні великі подушки
- Високоякісна тканина Оксфорд 600 — приємна, щільна, водонепроникна тканина, із захистом від блякнення й подряпин.
- Чохол дає змогу без проблем чистить кресло;
- Міцні стропи-тримачі;
- Витримує навантаження 200 кг
-
Розміри спинки та сидіння
-
Висота спинки
300 мм
-
Глибина сидіння
900 мм
-
Ширина сидіння
900 мм
-
-
Комплектація
-
Декоративна подушка прямокутна
1 шт.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reckless |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Діаметр несучої труби | 20 мм |
| Обивний матеріал | Поліпропіленова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 6 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 900 мм |
| Глибина сидіння | 900 мм |
| Висота спинки | 300 мм |
- Ціна: 1 890 ₴


