Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,
поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
Reckless
+380 (67) 574-77-45
Корзина
Отзывы о компании Reckless
Николай М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алексей К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вадим У.
Отлично
Денис К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина К.
Отлично
Замовляли качельку, дуже якісна, гарна, зручна, м'якенька)) Я вам дуже вдячна! Дуже ввічливий продавець. Успіхів вашій компанії і вдячних клієнтів!
Комментарий продавца
Добрий день Ірина ! Красно дякуємо Вам за такий теплий відгук ! Дякуємо за співпрацю з нами,дуже приємно,що ви обрали саме нас . Завжди з найкращими побажаннями , компанія Reckless.
Василь Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олексій В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже якісні шампури за виконанням та обробкою. Нема жодних задирок. Продавець ввічливий. На мое прохання скоректувати замовлення зреагували миттєво та без зайвих питань. За що я дуже дякую!!!
Руслан І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
замовляв кутові короткі шампура і чохол до них. Відправили наступного дня, якість і ціна мені сподбалась, правда не у всіх шампах фаска добре знята, тому трохи довелося напильником попраювати, але загалом все чудово
Замовляли качельку, дуже якісна, гарна, зручна, м'якенька)) Я вам дуже вдячна! Дуже ввічливий продавець. Успіхів вашій компанії і вдячних клієнтів!
Добрий день Ірина !
Красно дякуємо Вам за такий теплий відгук !
Дякуємо за співпрацю з нами,дуже приємно,що ви обрали саме нас .
Завжди з найкращими побажаннями , компанія Reckless.
Дуже якісні шампури за виконанням та обробкою. Нема жодних задирок. Продавець ввічливий. На мое прохання скоректувати замовлення зреагували миттєво та без зайвих питань. За що я дуже дякую!!!
замовляв кутові короткі шампура і чохол до них. Відправили наступного дня, якість і ціна мені сподбалась, правда не у всіх шампах фаска добре знята, тому трохи довелося напильником попраювати, але загалом все чудово